Magic Natural Bag

Hakkımızda

Firmamız 25 yıllık sektördeki tecrübesiyle yurtiçi ve yurt dışında ki çeşitli kuruluşlarına Nonwooven , OPP Lamineli Nonwooven ve OPP Lamineli Jüt çantalar üretmektedir. Yerli hammadde kullanarak yüksek kaliteli ürünler üretmek için Egemen A.Ş seri imalat sisteminde ultrasonik kaynak teknolojisinden yararlanır.

Ultrasonik kaynak yöntemi ile üretilen Nonwooven çantalar tek kullanımlık değildir. Hammaddesi ,dikiş kalitesi ve kullanım şekline göre bir nonwooven çanta yıllarca kullanılabilir. Böylelikle dünyayı sevmek adına gerçek bir adım atmış olursunuz. Nonwooven çantaların baskılarında su bazlı boyalar sağlığa zararlı olmadığı belirlenmiş tekstil boyaları kullanılmaktadır.      


 

Egemen Hediyelik Eşya Oyuncak Züccaciye Elektrik Gıda Tekstil Ambalaj İnşaat San. Tic. A.S 1994 yılında, izmir de faaliyetlerine başlamıştır. Önceleri Hediyelik eşya ve Züccaciye ithalatı ile uğraşan şirket , bugün özellikle “Magic Saver Bags” adında ürettiği vakumlu poşetler sayesinde dünyadaki lider firmalardan biri durumundadır.

Şirket, KIOS ve EGEMEN markaları ile farklı alanlarda hem yerel hem de uluslararası platformlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Seçkin satış ve pazarlama departmanı sayesinde dünya çapında firmaların yanında olmak için yatırımlarına devam eden şirket, Chicago’da kurdugu depo sayesinde artık Amerika pazarında da kendinden söz ettirmektedir.

Seçkin satış ve pazarlama ekibi sayesinde, birçok mutfak eşyası, ev eşyası, züccaciye gibi ürünlerin yanısıra özellikle vakum poşet satışında hem ulusal hem de uluslararası zincir marketlerde de artık çok iyi tanınmaktadır.

En iyi kalitede malzeme ve en son teknoloji ile üretilen vakumlu poşetler, 7.500 m2 alanda 4 ayrı boy ve 5 ayrı çesit ile sunulmaktadır.

Rakamlara açıkca göstermektedir ki, firma yıllık 32.000.000 vakumlu poşet üretimi kapasitesine ulaşmış olup, 83 ulke ve 7 kıtada alışveriş dünyasının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.